Weeknummers!

Welke week is het?

Het is nu week:

51

Week 51 : Het is vandaag woensdag 19 december 2018



Weekkalender december 2018

WeeknrsMDWDVZZ
wknr 4812
wknr 493456789
wknr 5010111213141516
wknr 5117181920212223
wknr 5224252627282930
31
Naar de volledige week kalender van 2018

2018 in weeknummers

Weeknummer Maandag Zondag
Week 101-01-201807-01-2018
Week 208-01-201814-01-2018
Week 315-01-201821-01-2018
Week 422-01-201828-01-2018
Week 529-01-201804-02-2018
Week 605-02-201811-02-2018
Week 712-02-201818-02-2018
Week 819-02-201825-02-2018
Week 926-02-201804-03-2018
Week 1005-03-201811-03-2018
Week 1112-03-201818-03-2018
Week 1219-03-201825-03-2018
Week 1326-03-201801-04-2018
Week 1402-04-201808-04-2018
Week 1509-04-201815-04-2018
Week 1616-04-201822-04-2018
Week 1723-04-201829-04-2018
Week 1830-04-201806-05-2018
Week 1907-05-201813-05-2018
Week 2014-05-201820-05-2018
Week 2121-05-201827-05-2018
Week 2228-05-201803-06-2018
Week 2304-06-201810-06-2018
Week 2411-06-201817-06-2018
Week 2518-06-201824-06-2018
Week 2625-06-201801-07-2018
Week 2702-07-201808-07-2018
Week 2809-07-201815-07-2018
Week 2916-07-201822-07-2018
Week 3023-07-201829-07-2018
Week 3130-07-201805-08-2018
Week 3206-08-201812-08-2018
Week 3313-08-201819-08-2018
Week 3420-08-201826-08-2018
Week 3527-08-201802-09-2018
Week 3603-09-201809-09-2018
Week 3710-09-201816-09-2018
Week 3817-09-201823-09-2018
Week 3924-09-201830-09-2018
Week 4001-10-201807-10-2018
Week 4108-10-201814-10-2018
Week 4215-10-201821-10-2018
Week 4322-10-201828-10-2018
Week 4429-10-201804-11-2018
Week 4505-11-201811-11-2018
Week 4612-11-201818-11-2018
Week 4719-11-201825-11-2018
Week 4826-11-201802-12-2018
Week 4903-12-201809-12-2018
Week 5010-12-201816-12-2018
Week 5117-12-201823-12-2018
Week 5224-12-201830-12-2018