Weeknummers!

Welke week is het?

Het is nu week:

50

Week 50 : Het is vandaag vrijdag 13 december 2019



Weekkalender december 2019

WeeknrsMDWDVZZ
wknr 481
wknr 492345678
wknr 509101112131415
wknr 5116171819202122
wknr 5223242526272829
wknr 533031
Naar de volledige week kalender van 2019

2019 in weeknummers

Weeknummer Maandag Zondag
Week 131-12-201806-01-2019
Week 207-01-201913-01-2019
Week 314-01-201920-01-2019
Week 421-01-201927-01-2019
Week 528-01-201903-02-2019
Week 604-02-201910-02-2019
Week 711-02-201917-02-2019
Week 818-02-201924-02-2019
Week 925-02-201903-03-2019
Week 1004-03-201910-03-2019
Week 1111-03-201917-03-2019
Week 1218-03-201924-03-2019
Week 1325-03-201931-03-2019
Week 1401-04-201907-04-2019
Week 1508-04-201914-04-2019
Week 1615-04-201921-04-2019
Week 1722-04-201928-04-2019
Week 1829-04-201905-05-2019
Week 1906-05-201912-05-2019
Week 2013-05-201919-05-2019
Week 2120-05-201926-05-2019
Week 2227-05-201902-06-2019
Week 2303-06-201909-06-2019
Week 2410-06-201916-06-2019
Week 2517-06-201923-06-2019
Week 2624-06-201930-06-2019
Week 2701-07-201907-07-2019
Week 2808-07-201914-07-2019
Week 2915-07-201921-07-2019
Week 3022-07-201928-07-2019
Week 3129-07-201904-08-2019
Week 3205-08-201911-08-2019
Week 3312-08-201918-08-2019
Week 3419-08-201925-08-2019
Week 3526-08-201901-09-2019
Week 3602-09-201908-09-2019
Week 3709-09-201915-09-2019
Week 3816-09-201922-09-2019
Week 3923-09-201929-09-2019
Week 4030-09-201906-10-2019
Week 4107-10-201913-10-2019
Week 4214-10-201920-10-2019
Week 4321-10-201927-10-2019
Week 4428-10-201903-11-2019
Week 4504-11-201910-11-2019
Week 4611-11-201917-11-2019
Week 4718-11-201924-11-2019
Week 4825-11-201901-12-2019
Week 4902-12-201908-12-2019
Week 5009-12-201915-12-2019
Week 5116-12-201922-12-2019
Week 5223-12-201929-12-2019