Weeknummers!

Welke week is het?

Het is nu week:

48

Week 48 : Het is vandaag vrijdag 2 december 2022



Weekkalender december 2022

WeeknrsMDWDVZZ
wknr 481234
wknr 49567891011
wknr 5012131415161718
wknr 5119202122232425
wknr 52262728293031
Naar de volledige week kalender van 2022

2022 in weeknummers

Weeknummer Maandag Zondag
Week 103-01-202209-01-2022
Week 210-01-202216-01-2022
Week 317-01-202223-01-2022
Week 424-01-202230-01-2022
Week 531-01-202206-02-2022
Week 607-02-202213-02-2022
Week 714-02-202220-02-2022
Week 821-02-202227-02-2022
Week 928-02-202206-03-2022
Week 1007-03-202213-03-2022
Week 1114-03-202220-03-2022
Week 1221-03-202227-03-2022
Week 1328-03-202203-04-2022
Week 1404-04-202210-04-2022
Week 1511-04-202217-04-2022
Week 1618-04-202224-04-2022
Week 1725-04-202201-05-2022
Week 1802-05-202208-05-2022
Week 1909-05-202215-05-2022
Week 2016-05-202222-05-2022
Week 2123-05-202229-05-2022
Week 2230-05-202205-06-2022
Week 2306-06-202212-06-2022
Week 2413-06-202219-06-2022
Week 2520-06-202226-06-2022
Week 2627-06-202203-07-2022
Week 2704-07-202210-07-2022
Week 2811-07-202217-07-2022
Week 2918-07-202224-07-2022
Week 3025-07-202231-07-2022
Week 3101-08-202207-08-2022
Week 3208-08-202214-08-2022
Week 3315-08-202221-08-2022
Week 3422-08-202228-08-2022
Week 3529-08-202204-09-2022
Week 3605-09-202211-09-2022
Week 3712-09-202218-09-2022
Week 3819-09-202225-09-2022
Week 3926-09-202202-10-2022
Week 4003-10-202209-10-2022
Week 4110-10-202216-10-2022
Week 4217-10-202223-10-2022
Week 4324-10-202230-10-2022
Week 4431-10-202206-11-2022
Week 4507-11-202213-11-2022
Week 4614-11-202220-11-2022
Week 4721-11-202227-11-2022
Week 4828-11-202204-12-2022
Week 4905-12-202211-12-2022
Week 5012-12-202218-12-2022
Week 5119-12-202225-12-2022
Week 5226-12-202201-01-2023