Weeknummers!

Welke week is het?

Het is nu week:

21

Week 21 : Het is vandaag maandag 20 mei 2024



Weekkalender mei 2024

WeeknrsMDWDVZZ
wknr 1812345
wknr 196789101112
wknr 2013141516171819
wknr 2120212223242526
wknr 222728293031
Naar de volledige week kalender van 2024

2024 in weeknummers

Weeknummer Maandag Zondag
Week 101-01-202407-01-2024
Week 208-01-202414-01-2024
Week 315-01-202421-01-2024
Week 422-01-202428-01-2024
Week 529-01-202404-02-2024
Week 605-02-202411-02-2024
Week 712-02-202418-02-2024
Week 819-02-202425-02-2024
Week 926-02-202403-03-2024
Week 1004-03-202410-03-2024
Week 1111-03-202417-03-2024
Week 1218-03-202424-03-2024
Week 1325-03-202431-03-2024
Week 1401-04-202407-04-2024
Week 1508-04-202414-04-2024
Week 1615-04-202421-04-2024
Week 1722-04-202428-04-2024
Week 1829-04-202405-05-2024
Week 1906-05-202412-05-2024
Week 2013-05-202419-05-2024
Week 2120-05-202426-05-2024
Week 2227-05-202402-06-2024
Week 2303-06-202409-06-2024
Week 2410-06-202416-06-2024
Week 2517-06-202423-06-2024
Week 2624-06-202430-06-2024
Week 2701-07-202407-07-2024
Week 2808-07-202414-07-2024
Week 2915-07-202421-07-2024
Week 3022-07-202428-07-2024
Week 3129-07-202404-08-2024
Week 3205-08-202411-08-2024
Week 3312-08-202418-08-2024
Week 3419-08-202425-08-2024
Week 3526-08-202401-09-2024
Week 3602-09-202408-09-2024
Week 3709-09-202415-09-2024
Week 3816-09-202422-09-2024
Week 3923-09-202429-09-2024
Week 4030-09-202406-10-2024
Week 4107-10-202413-10-2024
Week 4214-10-202420-10-2024
Week 4321-10-202427-10-2024
Week 4428-10-202403-11-2024
Week 4504-11-202410-11-2024
Week 4611-11-202417-11-2024
Week 4718-11-202424-11-2024
Week 4825-11-202401-12-2024
Week 4902-12-202408-12-2024
Week 5009-12-202415-12-2024
Week 5116-12-202422-12-2024
Week 5223-12-202429-12-2024