Weeknummers!

Welke week is het?

Het is nu week:

22

Week 22 : Het is vandaag donderdag 28 mei 2020



Weekkalender mei 2020

WeeknrsMDWDVZZ
wknr 18123
wknr 1945678910
wknr 2011121314151617
wknr 2118192021222324
wknr 2225262728293031
Naar de volledige week kalender van 2020

2020 in weeknummers

Weeknummer Maandag Zondag
Week 130-12-201905-01-2020
Week 206-01-202012-01-2020
Week 313-01-202019-01-2020
Week 420-01-202026-01-2020
Week 527-01-202002-02-2020
Week 603-02-202009-02-2020
Week 710-02-202016-02-2020
Week 817-02-202023-02-2020
Week 924-02-202001-03-2020
Week 1002-03-202008-03-2020
Week 1109-03-202015-03-2020
Week 1216-03-202022-03-2020
Week 1323-03-202029-03-2020
Week 1430-03-202005-04-2020
Week 1506-04-202012-04-2020
Week 1613-04-202019-04-2020
Week 1720-04-202026-04-2020
Week 1827-04-202003-05-2020
Week 1904-05-202010-05-2020
Week 2011-05-202017-05-2020
Week 2118-05-202024-05-2020
Week 2225-05-202031-05-2020
Week 2301-06-202007-06-2020
Week 2408-06-202014-06-2020
Week 2515-06-202021-06-2020
Week 2622-06-202028-06-2020
Week 2729-06-202005-07-2020
Week 2806-07-202012-07-2020
Week 2913-07-202019-07-2020
Week 3020-07-202026-07-2020
Week 3127-07-202002-08-2020
Week 3203-08-202009-08-2020
Week 3310-08-202016-08-2020
Week 3417-08-202023-08-2020
Week 3524-08-202030-08-2020
Week 3631-08-202006-09-2020
Week 3707-09-202013-09-2020
Week 3814-09-202020-09-2020
Week 3921-09-202027-09-2020
Week 4028-09-202004-10-2020
Week 4105-10-202011-10-2020
Week 4212-10-202018-10-2020
Week 4319-10-202025-10-2020
Week 4426-10-202001-11-2020
Week 4502-11-202008-11-2020
Week 4609-11-202015-11-2020
Week 4716-11-202022-11-2020
Week 4823-11-202029-11-2020
Week 4930-11-202006-12-2020
Week 5007-12-202013-12-2020
Week 5114-12-202020-12-2020
Week 5221-12-202027-12-2020
Week 5328-12-202003-01-2021